50 גוונים של דהוי

שתפו:
50-גוונים

כולנו היינו שם. את יוצאת מהמספרה עם שיער שופע וצבע מבריק – גווני בלונד זהובים מהדהדים, שיער אדמוני קורן – כל היופי הזה זורח לאור השמש שאת חושבת לעצמך שלא תצעדי יותר בחושך. חודש אחר כך השיער שלך בלוי, דהוי וחלוד ואת חושבת לעצמך שאור השמש כבר לא כזה מגניב אחרי הכל.

מה קרה? כשאת צובעת את השיער שלך הפיגמנט נמצא בתוך השערה. למרבה הצער, שיער שעובר טיפול כימי הופך למחורר והפיגמנט בורח בקלות (דרך אגב, גוונים אדומים נעלמים הכי מהר מאחר והמולקולות קטנות יותר). גרוע מכך, הלחות בורחת גם היא. בלי לחות השיער שלך עלול להיראות דהוי ונזקים סביבתיים יכולים להפוך את הגוון שלו לחלוד. לא פלא שלשיער שלך קשה להיאחז בגוון שלו.

תחזוקת הרעמה

המטרה היא לאטום את הקוטיקולה – את המעטפת החיצונית הפעילה של זקיק השערה – כדי שהלחות והפיגמנט לא יוכלו להיעלם. מנעי את תופעת בריחת הצבע באמצעות חפיפה בשמפו ובמרכך משמרי צבע. אלו יעזרו לשקם את המעטפת של השערה וגם יספקו לחות במקום זאת שאבדה.

הסתגלות לאקלים

אם את מבלה בחוץ במזג אוויר חם, חבשי כובע. חשיפה מוגברת לשמש גורמת לגוון השיער שלך לדהות ולהיראות חלוד (והיא גם לא מומלצת לעור הפנים).

סודות מקצועיים

במקום ללכת על גוון בהיר מאוד בצורה דרמטית (אם את ברונטית החמצון יזיק לשערך) נסי צבע שהוא מעט יותר עמוק. אם את אוהבת להיות בלונדינית, נסי להימנע מגוון פלטינה ולכי על גוון כהה יותר כמו דבש או בלונד-חום או לחילופין נסי גוונים בחלק התחתון של השיער, במקום גוונים בחלקו עליון. הגוונים האלה נשמרים לאורך זמן כי הם לא מזיקים כמו האחרים.

מחוללי נסים

שמפו, מרכך ומסכה לשיקום שיער צבוע של פנטן יעזרו לזקיק השערה להיראות כמו לפני הצבע. השורה התחתונה? מבריקי הרעמה האלו יעזרו לווסת את בריחת הלחות ויאפשרו לשיער לשמור על הצבע. התוצאה? צבע בוהק, חי וזוהר למשך זמן.