תלתלים נטולי בלגן שיער בריא יותר, תלתלים טובים יותר

שתפו:
130406720_628x625

עצות לבנות מתולתלות:

לא קל להיות מתותלת. אחוז לחות קטנטן וביי ביי תלתלים מושלים, שלום לכם קרזולים פרועים. העניין הוא ששיער מתולתל הוא לא בהכרח בעיה – קבלי 5 טיפים מדהימים שיעזרו לך לרתום את התלתלים שלך לטובתך.

אל תשתגעי עם מוצרי שיער

בכל הנוגע לתלתלים, האיזון הוא דבר חשוב. לעתים האופי של שיער מתולתל וסבוך מונע מהשמנים הטבעיים שהקרקפת מייצרת לעשות את דרכם לשאר חלקי השיער, מה שמותיר את הקרקפת שומנית ואת הקצוות יבשים. זאת הסיבה שחשוב כל כך להשתמש בשמפו בעיקר על הקרקפת כדי לנקות אותה מהשמנים ובמרכך בעיקר על הקצוות, כדי להוסיף להם לחות. הוסיפי לשגרה שלך סרום משקם או קרם לחות לשיער כדי לספק לשיער תוספת עדינות ולתלתלים שלך הגדרה. הטיפול הזה יעזור בריכוך הקצוות הקשים בשיער ויעזור לתלתלים שלך להיראות רקים, מוגדרים ונטולי בלגן.

תני לשיער להתייבש טבעי או השתמשי בדפיוזר

בנות מתולתות יכולות להסתדר גם בלי מייבש שיער, הן פשוט צריכות לתת לשיער להתייבש לבד. מעבר לעובדה שזה מצמצם את הנזק לשיער, ייבוש טבעי אידיאלי לימי הקיץ החמים והלחים, כשמתחשק לך לנפץ את מייבש השיער שלך. אם את הולכת על המראה המיובש טבעי, נסי להשתמש במוס לא מקשה ואז, בחלק העליון של השיער, סובבי קווצות שיער סביב האצבע והחזיקי עם סיכה עד שהשיער יתייבש. התוצאה שתקבלי הם תלתלים קופצניים מושלמים במינימום מאמץ. אם את בלחץ זמן וחייבת לייבש את השיער (שלום לך, גברת מאחרת-לכל-מקום), השתמשי בדפיוזר שמפזר את החום של המייבש בצורה שווה ומקטין סיכוי לתלתלים סוררים.

שפריץ של שמן

כשהתלתלים נהיים שטוחים או פרועים, אין דבר טוב יותר משפריץ קטן של שמן ארגן או קרם לחות. אחרי ריסוס קטן, הברישי בעדינות או מעכי עם כף היד את התלתלים ובמהרה תקבלי ברק וצורה טובה יותר.

שמרי על האפקט

כדי להאריך את חיי התלתלים המעוצבים השתמשי בקרם לחות ואז קלעי את השיער לצמת חבל לפני השינה. הצמה תשמור על התלתלים הסוררים במהלך הלילה ותאריך את חיי התלתלים שלך. כדי לקלוע את הצמה, חלקי כל חלק לשני חלקים כשאת מסובבת חלק אחד לשמאל וחלק שני לימין. אחר כך סובבי את שני החלקים ביחד כדי ליצור צמת חבל.

מצאי את היפהפיה הנרדמת שבתוכך

תתפסי תנומה נעימה על מצעי סאטן. ציפית מסאטן תפחית את החיכוך ותפחית את הסיכוי לשבירה של השיער. כאילו שהיית צריכה סיבה להתפנק על מצעי סאטן…