שיער חזק,מראה חזק שערות בריאות וחזקות תחילה

שתפו:
137083960_628x625

שיער חזק = שיער עם סטייל
חוזק הוא מאפיין חשוב של שיער בריא – ככל שהשיער חזק יותר, כך יותר טוב (וגם אופציות לעיצוב לא חסרות). אבל ככל שמעצבים את השיער יותר, כך החוזק של השיער נעלם, וגרוע מכך, השיער מתחיל להישבר. כדי להימנע מהסימנים המקדימים של שיער חלש – היעדר ברק, התנהגות חריגה וקצוות מפוצלים – הנה הטיפים הכי טובים לשיער חזק שאפשר לעשות איתו הכל.

1. בסיס טוב
שימוש בשמפו ובמרכך הנכונים הוא המפתח לבניית בסיס בריא וחזק. חפשי מוצרי שיער עם טכנולוגיה חוסמת נזק שפותחה כדי להעשיר חוזק

2. בעדינות
את לא צריכה להבריש את השיער כמו משוגעת כדי לפתוח קשרים. נסי להבריש בעדינות עם מברשת רחבת שיניים כשהשיער רטוב, מלמטה ועד למעלה. פתיחת קשרים איטית מלמטה ועד למעלה מפחיתה תלישת שיער, מה שאומר פחות נזק ופחות שבירה. אל תיבהלי אם את רואה כמה שערות על המברשת, זה טבעי לחלוטין ואפילו בריא להשיר בין 50 ל-100 שיערות ביום.

3. בזהירות עם החום
במרקם יחסי האהבה/שנאה עם חום, רחוק מהשיער, קרוב ללב זו הדרך. עיצוב בחום גורם לסדקים זעירים שמחלישים את המבנה הטבעי החזק של השיער. קחי הפסקה מעיצוב בחום כבד ותני לשיער שלך להתייבש 80 אחוז לפני שתייבשי אותו עם מייבש והשאירי מסלסלים ומחליקים לזמן קצר על השיער.
תיקון של מנהגים רעים ושימוש נכון במוצרים מחולל פלאים משיג מראה חזק ובריא לשיער. בנוסף, שימור של בריאות השיער בעזרת שימוש נכון של מוצרים, יבריא את השיער ויעניק לך בסיס טוב לעבוד איתו. .