מלחמה בקצוות פרועים שיטה מדעית שמרסנת קצוות פרועים ב-3 צעדים

שתפו:
77005627_628x625

הילחמי בשיער פרוע בשלושה צעדים פשוטים
מכירה את הרגע הזה כשאת יוצאת החוצה וכל העיצוב בשיער נעלם כאילו לא עשית כלום? כן, כולנו היינו שם. שיער סורר נגרם בדרך כלל מלחות והמצב מחמיר כשמדובר בשיער פגום. אבל יש 3 דרכים עיקריות להילחם בתופעה.

1. הבריאי את השיער שלך
הצעד הראשון במלחמה בשיער פרוע הוא שיער בריא וזה קל משאת חושבת. השתמשי בשמפו ובמרכך הנכונים לשיער שלך, הפחיתי את השימוש בחום בעת עיצוב השיער והיי עדינה עם השיער בחפיפה, בהברשה ובעיצוב, וכבר תהיי בדרך הנכונה לשיער בריא. היות ושיער פגום הופך את הקצוות הפרועים לקשים הרבה יותר, זהו הצעד הראשון שתצטרכי לעשות.
2. השתמשי בשמפו ובמרכך שנלחמים בקצוות פרועים
הנוסחאות של המוצרים היום עוזרות לשמור על השכבה המגנה של השיער ששולטת בתנועת הלחות שנכנסת ויוצאת מסיב השיער. כשהוא עטוף בשכבה מוגנת יותר, השיער מוכן להילחם בקצוות הפרועים. מרככים ששולטים אף הם על השיער הפרוע סוגרים את סיפור עם רכיבי סיליקון קטנטנים שמונעים את “הדליפה” בשכבת השיער העליונה (החלקים הפגומים בשיער שסופגים את הלחות מהאוויר כמו ספוג ויוצרים את הקצוות הפרועים). ברגע שהמרכיבים הללו מוצאים את מקומם הנכון בשיער, השליטה בלחות מאטה את ההיווצרות של הקצוות הפרועים.
3. נסי קרם לחות
קרם לחות הוא החברה הטובה החדשה שלך. הטיפול שהוא מעניק יעזור לאלף קצוות סוררים וישחרר אותך ואת השיער שלך מקצוות פרועים – המרענן הרשמי ביום שבו השיער שלך בוחר להשתגע.

שיער בריא, השמפו והמרכך הנכונים, מוצרי העיצוב הנכונים ואת בדרך הנכונה לשיער בשליטה.