מבריק ולתמיד

שתפו:
מבריק-ולתמיד

כולן רוצות שיער של שחקנית הוליוודית. אתן יודעות, שיער קורן, זוהר שנדמה שהוא טובל באור הזרקורים של עצמו. לצערנו, בשל שחיקה יומיומית, שבירה ושימוש יתר בתכשירי עיצוב, לרובנו יש שיער משעמם למדי. למרות זאת, זה די פשוט להפוך את השערה על פיה. שיער זוהר תלוי בארבעה גורמים: עדינות, נקיון, ממריצי ברק ויישור הקוטיקולה, המעטפת החיצונית המגנה על השיער מפני נזקים חיצוניים שככל שהיא חלקה ומיושרת כך הברק משתקף ממנה יותר. כך תשיגי זוהר משלך שיהיה ראוי לאור הזרקורים.

תחזוק שבשגרה

השתמשי בשמפו לניקוי יסודי מועשר בלחות כדי להסיר שאריות של תכשירי עיצוב, ולתוספת ברק – במרכך שמעניק לשיער תחושה של משי. בנוסף, מרחי על השיער באופן יומיומי סרום למראה מבריק כדי לתת לו גימור סופי של זוהר שאי אפשר לעמוד בו.

סודות מקצועיים

נזק לאורך זמן לשיער שנגרם ממייבש שיער או מסירוק קשה של קשרים יכול לפגוע במשטח החלק של הקוטיקולה, מה שיגרום לשיער להיראות תפל אף יותר. כשאת משתמשת במייבש שיער, תמיד הפני את הפיה כלפי מטה כדי שלא תשבשי את הקוטיקולה. כדי להתיר קשרים בשיער השתמשי במברשת עם זיפים טבעיים. התחילי מהחלק התחתון והתקדמי למעלה עד שתוכלי להבריש בעדינות את כל השיער מהקרקפת ועד לקצוות. הפעולה הזאת מפזרת באופן שווה את השמנים הטבעיים בשיער שמייצרים ברק.

משימת רשות

בשביל לקבל מנה נוספת של ברק בקשי ממעצב השיער שלך, במידה ואת צובעת את שערך, טיפול במסכת גלוס לשיער או אמפולה ייעודית לשיער צבוע. הטיפול אמור להחדיר לחות לשיער תוך כדי שהוא מדגיש את הצבע הטבעי של השיער שלך, מה שמעניק זוהר עשיר במיוחד.

מחוללי נסים

סדרת שמן מרוקאי משקם של פנטן מכילה תערובת של שמנים שיוצרים מיקרו רסיסים על השערה (בניגוד לטיפות מגושמות וכבדות) ומעניקים עומק לשיער שטוח וכמובן שגם ברק.
בכל יום העניקי לשיער שלך טיפול עדין עם שמפו ומרכך שמן מרוקאי משקם, שניהם יעניקו לשיער שלך מראה של משי וברק לאורך היום, ואחרי כן, סיימי עם שמן ארגן של פנטן שיעניק לשערך 24 שעות של לחות.