מבוא לשמפו: בחרי את השמפו שמתאים לך

שתפו:
157569558_628x625

מבוא לשמפו: לבחור את השמפו הנכון
אי אפשר ליצור תסרוקות נפלאות בלי הבסיס הנכון. יסודות בריאים (רוצה לומר, מבריקים ומהממים) מתחילים בשמפו המתאים. אבל לא כל סוגי השמפו והמרכך נולדו שווים — בכולם רמות שונות של מרכיבים פעילים שנרקחו על מנת לטפל בסוגיות שיער שונות, בהתאם לכל סוג שיער. שיער מהמם מתחיל בבחירת השמפו הנכון. הנה המדריך שלנו לבחירת שמפו שיתאים לשיער שלך.
מה שמפו הכי מתאים לסוג השיער שלך?

מתמודדת עם שיער עבה ופרוע?

שיער עבה יכול להתבלגן ולהתקרזל ולכן שמפו עם זריקת לחות עוזר בריסון השיערות הסוררות. השתמשי בכמויות נדיבות של שמפו; לעתים קרובות שיער עבה לא מתנקה ביסודיות כמו שיער דק ולכן צריך כמות שמפו גדולה יותר. אפשרות אחרת היא להשתמש במסיכה כדי להילחם באזורים יבשים במיוחד.

מנסה להשתלט על תלתלים יבשים?

שיער מקורזל הוא אתגר, במיוחד כי דפוס התלתל הוא ייחודי. המבנה שלהם מקשה על לחות טבעית ושומני קרקפת טובים לעשות את דרכם עד לקצוות השיער, מה שהופך את השיער לשברירי ויבש יותר. שמפו מחדיר לחות לשיער מתולתל יעזור בפתיחת קשרים ובהגנה, לשיער לח ושברירי פחות. העניקי לשיער טיפול קשוב במיוחד בעזרת עיסוי הקרקפת תחילה והחדרת השמפו לכל חלקי השיער. שטפי ביסודיות.

אוהבת לצבוע או להדגיש את השיער בגוונים?

שמפו מיוחד לשיער צבוע יעזור בשיקום השכבה השומנית המגנה על השיער שנהרסת עם כל צביעה. חיזוק השכבה הזאת יצמצם את כמות המים שחודרים לשיער וילכוד את הצבע בתוך השערה כך שהוא יישאר בוהק ויפהפה. פיתוח שגרה הוא דבר חשוב – שמפו לשיער צבוע מספק המון לחות אז הצמידי לו מרכך מאותו הסוג, כזה שיספק הזנה במידה הנכונה.

ברגע שאיתרת את השמפו והמרכך המתאימים לך, אין צורך להחליף אותם. שינוי בכמות מוצרי העיצוב בשיער, שינוי בסוג המים בהם את חופפת ואפילו תסרוקת שונה, יכולים לשנות את האופן שבו השיער שלך מתנהג, מה שעלול לגרום לך לחשוב שהשמפו והמרכך שלך לא עושים את העבודה. במקום לשנות את השגרה שלך לגמרי, נסי שמפו לניקוי יסודי, כזה שיעזור להשמיד את שאריות חומרי העיצוב בשיער שלך.