“לחץ, תני לו לצאת”

שתפו:
לחץ-תני-לו-לצאת

זוכרת איך את מרגישה אחרי שיעור אינטנסיבי של יוגה? חלשה, מותשת ומיובשת? ובכן זה פחות או יותר איך שהשיער שלך מרגיש אחרי שהעמסת עליו צבע, חומרים וייבוש בחום. את יודעת, שברירי, סבוך, מלא בקצוות מפוצלים ויבש. מזל שיש דרך להרגיע את השיער הלחוץ שלך.

כוח מקלחת

השלב הראשון לקראת הבראה של השיער הוא להשרות אותו בלחות. שמפו ומרכך עם הזנה עמוקה יעשו את הטריק ויאטמו את הלחות בתוך השערה, מה שיקל גם על עיצוב השיער. פעם בשבוע (או יותר במקרה של יובש קיצוני) השרי את השיער במסיכה ללילה שמעניקה לחות והזנה. לא תאמיני כמה נעים וגמיש השיער שלך יהיה.

סודות מקצועיים

אם השיער שלך בלחץ, עכשיו זה לא הזמן להתנסות עם צבע לשיער, אבל אם את לא יכולה בלי הגוונים שלך אז נסי ללכת על גוון כהה מהרגיל. החמצון שדורש צבע בהיר יותר הוא מזיק, אבל שטיפות עמוקות יותר ופחות קבועות מזיקות פחות. בנוסף, נסי לתת לשיער להתייבש באופן טבעי במקום עם מייבש.

מחוללי נסים

כדי לשקם שיער שעבר התעללות של מוצרים, השתמשי בקולקציית לחות מוגברת של פנטן. השמפו והמרכך מכילים ויטמינים שטובים לך ומווסתים רמות של לחות בשיער, הם משקמים נזקי ייבוש ממושך בחום ומשאירים את השיער נעים וחזק. לזריקת לחות נוספת השתמשי על בסיס שבועי במסיכת שיקום אינטנסיבי ב-2 דקות של פנטן – טיפול עשיר ומזין שמפחית חיכוך ומגן על השיער מפני חום. כדי לגבור על יובש חורפי השתמשי במוצרי עיצוב שישקו את השיער שלך.
קרם לחות עשיר מסדרת לחות מוגברת של פנטן יפצה על בריחת הלחות מהשיער וישמור עליו למשך זמן.