השיער שלך שורד את החום? קבלי שיער בריא שמנצח את היובש של הקיץ

שתפו:
89797860_628x625

מלחמה ביובש קייצי וקצוות שיער פרועים

קיץ זה אחלה מכמה סיבות: מסיבות בריכה, על-האש וגיחות שובבות לחוף הים. הדבר היחיד שלא מגניב בקיץ, הוא הנזק שהוא עושה לשיער שלך. יכול להיות שהשיער שלך נראה נפלא, עם גוונים טבעיים מהשמש ומראה לא מתאמץ של ייבוש שיער טבעי וגלי חוף, אבל יש גורמים שעובדים נגד השיער שלך תוך כדי. מה עושה בלגן בראש שלך?

– חשיפה מוגברת לקרני השמש: חשיפה לשמש שואבת את הלחות משערך, גורמת ליובש ולקצוות פרועים ומשנה את מבנה השערה שלך. מה שנורא יותר הוא שחשיפה לשמש מפרקת את הפיגמנט של השיער שלך שמסנן את הקרינה, אז השיער לא יכול להגן על עצמו מהשמש.

– לחות: האויב של השיער שלך גם מבחינה עיצובית וגם כי לחות יתרה באוויר יכולה לגרום לשיער להתייבש, להתחספס ולהישבר.

– שחייה: טבילות תכופות במי כלור או במים מלוחים חושפות את השיער לחומרים מזיקים. מלח, נחושת וקוטלי אצות שנמצאים במיי בריכה מקשים את החלבון העדין בשיער שלך ויכולים לגרום לצבע השיער שלך לדהות.

סכנות עשי זאת בעצמך: שיטות סבתא להבהרת שיער כדי להדגיש את הגוונים בו כמו לימון על השיער, יכולות להוביל ליובש וחמצון

התוצאה של כל אלו? הפחתת הברק הטבעי של השיער שלך ואיתו גם החוזק והעמידות שלו. אבל אל פחד! אנחנו פה כדי להעניק לך עצות לצמצום הנזקים של הקיץ וגם כדי לשקם את היובש שהעונה האהובה עלינו גרמה לשיער שלך.
הגנה מונעת לשיער אז איך תוכלי לתחזק את החוזק הטבעי והברק של השיער שלך במהלך הקיץ? כובע או שמשיה הם החוסמים הבטוחים היחידים של קרני השמש, אבל יש גם אלטרנטיבות ללהיות עבד של צל עד שהקיץ נגמר.  שלוש מילים: מרכך ללא שטיפה. הפכי אותו לחבר הטוב החדש שלך בחודשי הקיץ. הוא ישמור על השיער שלך רווי, יאטום את הלחות שכבר בשיער, בזמן שימנע מלחות מבחוץ לחדור פנימה, מה שיכול לגרום להיפך – לשיכר יבש.

בקרת נזקים לשיער

אם את כבר מרגישה את האפקט של הקיץ על החוף בשיער שלך יש עוד כמה פעולות שתוכלי לעשות כדי לשקם את השיער.
נסי את הפתרונות הבאים:

– שטפי! דאגי לשטוף את השיער שלך ביסודיות אחרי ששחית במים כדי להסיר אלמנטים מזיקים כמו כלור ומלחים מהראש

– עזבי את השיקויים הביתיים: הימנעי מחומרי חמצון “טבעיים” כמו מיץ לימון. התוצאות לא צפויות (התכוונת שהשיער יהיה כתום?) ויכולות להשאיר את השיער שלך עייף ודהוי.

– שני את השגרה שלך: בחרי במוצרי שיער שנועדו להתמודד עם הקיץ באופן מיוחד ועם היובש שהוא מביא איתו, והעניקי לשיער שלך ריכוך חיוני – טיפול עמוק שיאטום את הלחות בשיער משורש ועד קצה. אנחנו ממליצים להקציף את השיער עם החומרים האלה    ולכסות אותו בכובע ים כשאת נכנסת למים.

– קבלי את השיער הטבעי שלך כמו שהוא. במקום להילחם בו, נסי תסרוקת גלית טבעית.

מלאי אחר העצות והצליחי לשחזר את ימי התהילה של השיער שלך לפני שתספיקי להגיד: מה, כבר חורף?