הכיני שערך לחורף

שתפו:
הכיני-שערך-לחורף

החורף מביא עמו הרבה דברים שאוהבים – גשמי ברכה, סוודרים חמימים, עונת הסופגניות – אבל חודשי החורף הקרים עלולים לזרוע הרס בשיער שלך. עזבי אותך מהאוויר הקפוא בחוץ, בפנים משתוללת סערת חום שיוצאת ממייבש השיער שלך. ואת לכודה באמצע של חילופי טמפרטורה קיצוניים מה שעלול למתוח את השערה עד הקצה ולהתיר אותה מיובשת, שברירית ומפוצלת. מוכנה כבר לקיץ?

תחזוקת הרעמה

את לא יכולה לעשות כלום בנוגע למזג האוויר, אבל את יכולה לשנות את אופן הטיפול בשיער שלך בחורף. שיער יבש וצמא נוטה להישחק מהר ואם לא תטפלי בקצוות שלך, הפיצולים יעשו דרכם במעלה השיער. הנמיכי את החום. הורידי את הטמפרטורה של מסלסל השיער או המייבש או שתימנעי משניהם לפחות בחלק מהשבוע. החום שהמכשירים האלה פולטים מייצר מיקרו שברים במעטפת השיער שלך ותורם לשבירת השערה.

משימת רשות

כובעי צמר וכותנה רק מחמירים את החשמל הסטטי בשיער. או שתעברי למחממי אזניים או שתקלעי את השיער לצמה משוחררת לפני שאת חובשת עליו כובע. כשאת מגיעה לעבודה, פרקי את הצמה. אולי אפילו תקבלי גלים משוחררים ומהממים בשיער הודות לכך. זה נכון גם לגבי קסדות עם בטנת כותנה…

מחוללי נסים

תרופות בטוחות למזג אוויר קר הם השמפו והמרכך מסדרת שמן מרוקאי משקם של פנטן Pantene Pro-V Repair and Protect וכן הסרום עם שמן ארגן – אחרי שתשאירי את הסרום על השיער במהלך הלילה הוא יחלחל לכל האיזורים שניזוקו במהלך היום וייגן עליהם מפני נזק עתידי.