לא עוד קצוות מפוצלים בריאות עד הקצה

שתפו:
165182664_628x625

תגיד ביי לקצוות מפוצלים
אבל לפני שתגעי במספריים, קחי נשימה עמוקה – העזרה בדרך!
כך תמנעי קצוות מפוצלים ואם זה מאוחר מדי, כך תשקמי אותם. עכבי אחר העצות הבאות וקצוות מפוצלים ייצאו לך מהחיים לנצח.

מנעי קצוות מפוצלים לפני שהם מתחילים
החדשות הטובות הן ששיער בריא חזק יותר מפלדה בזכות המבנה של החלבון שמרכיב יותר מ-80% מהשיער שלך. החדשות הרעות? נזקים גורמים לשיער לאבד מהחלבון שלו שמחזיק את הסיבים ביחד. ברגע שאין חלבון, הקצה החלש של סיב השיערה מתחיל
להתפרק, מה שמשאיר אותך עם שיער מחורץ וקשה במקום השיער הרענן והחד שכולנו חומדות. #באסוש. יש שלוש דרכים עיקריות להילחם בתופעה:

1.פחות חום
חום גבוה יכול להביא שיער להישבר בקלות. תני הפסקה למחליק שלך אבל אם את לא יכולה בלעדיו בשום פנים ואופן, השתמשי במוצרים מגנים מפני חום לפני השימוש כדי להגן על השיער.

2. הימנעי מעודף עיצוב
למשוך, לנעוץ ולקשור את השיער שלך בגומיות מוסיף לחץ על השיער. זה שהשיער שלך חזק לא אומר שהוא חייב לעבור סדרת עינויים. שמרי על אלסטיות בשיער בכך שתימנעי ממוצרי עיצוב קשים ומעיצוב שלא לצורך.

3. ברכות, בעדינות
אל תברישי את השיער באגרסיביות. קשרים זה כואב, לא רק לקרקפת שלך, גם לשיער, כי הם שוברים אותו ומפצלים את הקצוות. אל תברישי בכוח, במיוחד אם השיער רטוב, והשתמשי במברשת רחבת שיניים ככל האפשר.

לפני שאת זורקת את המחליק, המברשת או מייבש השיער לפח, דעי ששימוש בשמפו ומרכך מחזקים יכול לעזור במניעת קצוות מפוצלים בשיער שנוטה לכאלו. המוצרים האלה מיועדים במיוחד לאזורים חלשים ומחזקים אותם לאורך כל סיב השיערה ומאוששים את הקצוות כדי למנוע מהם להתפצל מלכתחילה.

איך לשקם קצוות מפוצלים
אם הנזק כבר נעשה, אל דאגה. עדיין אפשר לתקן אותו. למרות שהתיקון הכי יעיל הוא תספורת, אם תשתמשי במוצר שמאחד קצוות מפוצלים הוא ידאג לחבר אותם בין חפיפות. הטכנולוגיה המתקדמת של המוצר הזה (מרכיבים עם מטען חיובי שמאחדים קצוות עם מטען שלילי) “מדביקה” את המרכיבים הפנימיים של השיער בחזרה.