אל תיעלמי תיבלטי מעל כולן עם צבע שנשאר לאורך זמן

שתפו:
507851709_628x625

הארכת חיי צבע השיער שלך
אם את כמונו, את בטח חושבת לעצמך שככל שהשיער שלך יותר אדום, בלונדיני, חום (או ורוד, כחול ואומברה), ככה יותר טוב. אנחנו חולים על צבע, וזאת הסיבה שזה כל כך קשה לראות צבע דוהה אחרי שהשגנו את הגוון המושלם שלו. כדי להבין באמת איך אפשר למנוע מצבע לדהות, בואו נלבש את חלוקי המעבדה שלנו כדי לחקור מה צבע באמת עושה לשיער שלנו.

מה צבע עושה לשיער שלך?
צביעת שיער היא תהליך חמצון שמשנה את ההרכב של השיער. כדי להחדיר את הפיגמנט ישר לתוך השיער, הכימיכלים גורמים לשיער להתנפח מה שהופך את השיערה למחוררת יותר וכך היא יכולה לספוג יותר צבע. לספוג צבע – אחלה. לספוג מים – לא טוב בכלל. כשהשיער שלך נקבובי, מים יכולים להיכנס גם הם לתוך השערה ולשטוף את הצבע המהמם שלך. בעד כ-80 אחוזים ממקרי צבע דהוי, מים הם הסיבה העיקרית לדהיית הצבע.

הגני על עצמך מפני צבע דהוי
בכל הנוגע לשמירה על צבע בר-קנאה, טיפול בשיער שלך הוא הדבר הכי חשוב. מאחר ותהליך הצביעה מחספס את הקוטיקולה, גורם לנזק ולשיער עייף, חשוב מאוד להשתמש בשמפו ובמרכך המשמרים את הצבע. המוצרים הנכונים לשיער יכולים לעזור בהחלקת הקוטיקולה ובזריקת ברק הכרחית.

נצחי את היובש
צביעת השיער הופכת את ההנאה מיתרונות המרכך לקשה עבורו. למרבה השמחה, בשבילנו המכורות לצבע, יש סוגים של שמפו ומרכך שעוצבו בצמדים במיוחד בשבילנו ונועדו להיצמד לשיער טוב יותר. למשל לשמפו לשיער צבוע יש טכנולוגיה ייחודית כדי לגרום למרכך לעשות את העבודה על השיער שלך ובכך לשקם את שכבת השיער ולהגן עליו. בשורה תחתונה? אם את צובעת, השתמשי בשמפו הנכון ובמרכך הנכון, שנוצרו עבור שיער צבוע.